Czy Pismo Święte uczy o Trójcy?

Wybrane artykuły w różnych językach

Dzięki zainteresowaniu naszych czytelników z innych krajów tematyką naszej strony, postanowiliśmy sukcesywnie wzbogacać ją o tłumaczenia wybranych artykułów na inne języki.

Zapoczątkowała to czytelniczka z Litwy Margarita pisząc:

„Z przyjemnością przetłumaczę artykuły, …  ponieważ nie mamy żadnych publicznych informacji o Trójcy  w języku litewskim. Poznanie tego pytania jest bardzo istotne dla ludzi.”

I tak powstał pierwszy artykuł w języku litewskim. Kilka dni później otrzymaliśmy maila z Czech od Milana i gotowość do przetłumaczenia artykułu „Trójca Przenajświętsza a pogańskie Triady”.

Uznajemy to za Boże kierownictwo, aby zmierzać również w tym kierunku.

W miarę jak będzie przybywało obcojęzycznych tłumaczeń, postaramy się na tej stronie zamieszczać odnośniki do takich artykułów. Mamy nadzieję, że rozbudzi to chęć poznania prawdy o Bogu również w innych częściach świata. Wierzymy, że dzięki temu niebiblijna doktryna o Trójcy Świętej zostanie obnażona, ku chwale naszego Ojca oraz Jego Syna Chrystusa.

Jeżeli znasz jakiś język i chciałbyś się do tej pracy przyłączyć napisz do admina z propozycją przetłumaczenia wybranego artykułu.

Poniżej te artykuły, które dzięki naszym czytelnikom udało się do tej pory przetłumaczyć. Nie jest ich za wiele, ale wierzymy, że ta inicjatywa będzie się rozwijała.

Selected articles in different languages

Thanks to the interest in our website expressed by our readers from other countries, we have decided to gradually enrich it with translations of some articles into foreign languages.

It was initiated by our reader from Lithuania, Margarita, who wrote:

 „I would be happy to translate the articles … because we don’t have any public information about the Trinity in Lithuanian. Answering this question (Should we believe in Trinity Doctrine?) is very important for people.”

And that is how the first article in Lithuanian was created.

This is how the first article in Lithuanian was written.  Two days later we received an email from Milan from the Czech Republic who was ready to translate the article „The Holy Trinity and the pagan Triads”.

We consider it to be a God’s guidance to move into this direction.

As more and more foreign-language translations become available, we will post links to such articles on this website.  We hope it will awaken the desire to get to know the truth about God in other parts of the world as well.  We believe that thanks to this the non-biblical doctrine of the Trinity will be exposed to the glory of our Father and His Son Jesus Christ.

If you know any foreign language and would like to help us with this work, write to the admin with a proposal of translating the selected article.

Below are the articles that our readers have translated so far. There are not many of them for now but we believe that this initiative will be developed.

Artykuły w innych językach:

Litewski – Straipsniai lietuvių kalba

Czeski – Články v češtině

Szwedzki – Artiklar på svenska 

Angielski – Articles in English

Niemiecki – Artikel in deutscher Sprache

Rosyjski – Статьи на русском языке

Ukraiński – Статті українською мовою

Hiszpański – Artículos en español

Słowacki – Články v slovenčine

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Od najnowszych
Od najstarszych
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Czy Piotr był opoką?

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom, którzy zainspirowali nas i przyłożyli rękę do tej translatorskiej inicjatywy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą pomoc. Drodzy, to dzięki Wam argumentacja antytrynitaryzmu (prezentowana na naszej stronie i blogu) dostępna jest już prawie we wszystkich językach państw sąsiadujących z naszym krajem ( a w paru przypadkach nawet rozszerzyliśmy ten zakres). Gdyby ktokolwiek z czytelników miał takie możliwości a serce pobudziłoby Go do pomocy w tych działaniach to zapraszamy do skontaktowania się z nami. Możemy w tej dziedzinie wspólnie zdziałać jeszcze więcej. Serdecznie pozdrawiamy.