Czy Pismo Święte uczy o Trójcy?

Biblijne tematy

Nasza strona oraz powiązany z nią blog jest ściśle związany z tematem Trójcy Świętej. Dlatego praktycznie wszystkie artykuły krążą wokoło tematów polemiki antytrynitarzy z trynitarzami.

Staramy się unikać tu poruszania wielu zagadnień, bo ideą tego miejsca jest dogłębne zbadanie nauki o jednym Bogu w trzech osobach.

Nasi czytelnicy jednak od samego początku naszej internetowej działalności zachęcali nas do poruszania również innych nauk biblijnych.

Postanowiliśmy zatem uruchomić zakładkę „Biblijne zagadnienia„. Będziemy w tym miejscu w miarę możliwości zwracać uwagę na ważne nauki Pisma Świętego, o które pytacie.

Wierzymy, że dzięki temu zgodnie z listem do Hebrajczyków  4:12 (B.POZ.) słowo Boże będzie również w Was działać.

„Przecież słowo Boże jest żywe, skuteczne i ostrzejsze niż obosieczny miecz i tak przenikliwe, że aż rozdziela spojenia i rdzenie duszy i ducha, a zdolne jest rozsądzać myśli i zamiary serca.”

Czytelnicy znajdą tu odpowiedzi  na takie pytania jak:

oraz na stronie bloga:

Te oraz inne odpowiedzi na biblijne zagadnienia znajdziesz na poszczególnych podstronach.

Za zgodą Pana Grzegorza Kaszyńskiego poniżej kilka ciekawych opracowań Jego autorstwa:

Dział ten oczywiście będziemy stopniowo rozbudowywać o kolejne biblijne nauki, nie zapominając o głównym celu  strony i bloga antytrynitarzy.

Żywimy nadzieję, że tematyka poruszona w artykułach w tej kategorii zaciekawi czytelników i zainspiruje do własnego indywidualnego studiowania Słowa Bożego.

Wierzymy również w to, że Słowo Boże bardzo dobrze samo się potrafi obronić, więc ograniczymy się do krótkich komentarzy pozwalając mu przemawiać.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią konkretnych tematów zaproponowanych w tym dziale.

Jak zawsze zachęcamy do udzielania komentarzy.

Dzięki Waszym komentarzom, dany temat jest poszerzony, a my możemy wprowadzać poprawki jeżeli czytelnik zauważy w opracowaniu błędy.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze